Nájdite si tú správnu úroveň opory

Naša príručka o úrovniach opory vám pomôže vybrať si ten správny produkt na konkrétne poranenie v tom správnom čase – keď ho potrebujete najviac.


Úrovne opory - bandáže a ortézy

 • Mierna opora
  Mierna opora

  Zabezpečuje miernu kompresiu, podporu a terapeutické zadržiavanie tepla s cieľom dosiahnuť úľavu od príznakov spojených s drobným vytknutím, vykĺbením a artritídou. Pohodlné nosenie počas celého dňa.

 • Stredná opora
  Stredná opora

  Poskytuje prispôsobiteľnú úroveň kompresie, podporu a terapeutické zadržiavanie tepla s cieľom dosiahnuť úľavu od príznakov spojených s drobným vytknutím, vykĺbením, artritídou a bolesťou svalov. Pohodlné nosenie počas celého dňa alebo na konkrétne činnosti.

 • Stredná stabilizačná opora
  Stredná stabilizačná opora

  Poskytuje vhodnú a anatomicky správnu stabilizačnú podporu s cieľom uľaviť od príznakov spojených s vytknutím, vykĺbením, artritídou či zraneniami v dôsledku opakovanej záťaže a pomáha predchádzať opakovanému zraneniu. Flexibilné stabilizačné podmienky môžu byť kvôli pohodlnému noseniu odnímateľné a prispôsobiteľné.

 • Pevná opora
  Pevná opora

  Poskytuje pevnú podporu pomocou kombinácie vyspelých materiálov s cieľom predchádzať opakovanému zraneniu a pomôcť uľaviť od príznakov spojených s vytknutím, vykĺbením, artritídou a zraneniami v dôsledku opakovanej záťaže.

 • Pevná stabilizačná opora
  Pevná stabilizačná opora

  Poskytuje najvyššiu úroveň podpory a stabilizácie pomocou flexibilných umelohmotných a/alebo hliníkových stabilizačných pomôcok s popruhmi s cieľom pomôcť znížiť riziko opakovaného zranenia a uľaviť od príznakov spojených s akútnymi zraneniami.